Workshop
Yoga & paardencoaching

Yoga & paardencoaching

Sinds 2015 organiseren wij – Wendy van Flow en Stefanie van HorsEnergy – met veel passie workshops waarbij yoga en paardencoaching samenkomen. Deze unieke formule bestaat uit:

 

🧘 1 uur yoga
☕ 15 minuten pauze met versnapering
🐎 1 uur paardencoaching

Elke sessie wordt opgebouwd rond een inspirerend thema naar keuze. Deelnemers ervaren rust, inzicht en een diepe verbinding met zichzelf – en met paarden.

 

Wij komen naar jou toe! 

We bieden dit populaire concept ook aan op jouw locatie! Een prachtige kans om iets bijzonders te organiseren voor jouw klanten of netwerk.

Wat wij bieden:

  • Wendy verzorgt het yogagedeelte

  • Stefanie begeleidt de paardencoaching

  • We ondersteunen jouw promotie via ons netwerk en sociale media

    Wij werken hiervoor met een vaste bijdrage, zodat je niet voor verrassingen komen te staan.

Wat je als locatie voorziet:

  • De paarden + accommodatie (binnen- of buitenruimte)

  • Kleine versnapering & drankje tijdens de pauze

  • Inschrijvingsbeheer en communicatie met deelnemers

Je bepaalt zelf de deelnemersprijs en houden alles wat daarbovenop komt. Zo is het mogelijk om een mooie marge te realiseren, terwijl je bedrijf iets bijzonders beleeft.

Samen werken we aan groei en verbinding

Lijkt het je leuk om samen te werken en deze ervaring aan te bieden op jouw locatie? Neem gerust contact met ons op om de mogelijkheden en voorwaarden te bespreken. 

We denken graag met je mee!

Wat is paardencoaching?

Paarden zijn kuddedieren, die op de energie in hun nabije omgeving reageren vanuit hun zuiver en instinctief vermogen. Wanneer er tijdens een sessie iemand bij het paard komt, komen er zaken naar boven die (on)bewust onderdrukt worden en die de persoon op bepaalde gebieden in zijn/haar leven belemmeren. Paarden oordelen niet, integendeel: ze nemen spanningen over en laten ze voor zichzelf los.

Tijdens een sessie gaan we de oorzaak achter problemen of spanningen achterhalen en die op hun beurt oplossen. De paarden worden ingezet als spiegel, wat ervoor zorgt dat er belangrijke doorbraken plaatsvinden op persoonlijk en professioneel vlak. Paardenkennis is niet nodig. De sessies gaan door naast het paard, er wordt niet gereden.

Welke yoga geven we?

Easy flow yoga draait rond de beheersing over lichaam, geest en ademhaling. Deze zachte les flowt door rustige poses en bewust bij jezelf komen. We nemen de tijd om meditatief aan te komen en duiken door middel van de poses in ons lichaam.

Je maakt kennis met enkele yogabeginselen, maar de nadruk ligt vooral op stretching. Stretching maakt je lichaam wakker en brengt energie in lichaam en geest.
Het verlengt en beschermt niet alleen de spieren, ook de gewrichten worden beweeglijker en je houding verbetert. Samen met de relaxatieoefeningen brengt deze vorm van yoga rust, verbetert de bloedcirculatie en vermindert stress. De stretch- en relaxatieoefeningen geven je rust tijdens de nacht en energie tijdens de dag.

Deze rustige en toch vloeiende vorm van Hatha yoga is een middel om te onthaasten en stress te verminderen. Tijdens de sessies komen we ook meer te weten over de filosofie achter yoga. De lessen zijn geschikt voor mensen zonder yoga-ervaring.

wendy yoga in wei
stefanie

Paardencoach Stefanie De Maeyer: Mijn passie voor paarden, de lijdensweg naar gezondheid en interesse in het menselijk gedrag werden plots één met mij. Als ervaringsdeskundige kan ik alleen maar zeggen dat deze vorm van therapie een prachtige meerwaarde is voor jouw persoonlijke ontwikkeling.

 

Ik help je – samen met de paarden – met veel plezier op weg naar een nieuwe toekomst vol zelfvertrouwen, energie en balans.

wendy donckers

Yoga teacher, holistisch coach en FLOW-bezieler Wendy Donckers lééft al meer dan tien jaar yoga, spiritualiteit en alles rond trauma en heling. Met FLOW creëert ze een veilige haven voor rust, heling, groei en verbinding.

Wendy kwam op jonge leeftijd al reizend in contact met yoga, spiritualiteit en oude rituelen in verschillende culturen. Toch duurde het nog een hele tijd voor ze er effectief zelf iets mee ging doen. Tijdens haar burn-out besloot ze een opleiding te starten als integrale life coach, waarna ze de smaak te pakken kreeg en er nog vele andere trainingen en specialisaties volgden. Om nog holistischer te kunnen werken, schoolde ze zich ook om naar energetisch massagetherapeut.
En na vele jaren practicen en het overwinnen van een diepgewortelde angst om voor groepen te spreken, sloeg ze ook het yoga- en meditatiepad als teacher in: één van de beste beslissingen in haar leven. De rode draad in al haar werk is intuïtie, passie, warmte en diepgang. En een vleugje humor 😉

Scroll naar boven